Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • NOWY SERWER - DD2 ONLY - JUŻ OTWARTY! ZAPRASZAMY SERDECZNIE - 54.38.202.0:27015

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona DD2
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

ferkovskyferkovskyban xd

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Serwer: FFA
    Twój SteamID: wiecie jaki 
    Twoje IP: - 
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05-05.2020 21:13 chyba
    Powód bana: wallhack
    Nick Admina który zbanował: edit. pisze ze consola
    [color=#707383][size=small][font=Montserrat, Arial, sans-serif]Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - screeny mam ale  z poprzednich map XD
    Odpowiedz
    Demko obejrzę dokładnie jutro po pracy.
    Odpowiedz
    Dobra . O której mniej więcej?
    Odpowiedz
    nie mam pracy o stałych godzinach ale najprędzej będzie to w godzinach wieczornych
    Odpowiedz
    30000 - zobaczył gościa na longu, dziwne ustawienie celownika, mogł to byc przypadek.
    30337 - wcelowany w gościa na longu, normalne że gracze się tak wcelowują, ale mogło to być spowodowane kacją z wcześniejszego tiocku gdzie dokładnie wiedział że zaraz będzie tam przeciwnik,
    37000 - rzuca granatem, wcelowuje sie w tę stronę gdzie akurat za ścianą są przeciwnicy, nie w druga, ale tez mógłby to być przypadek, nic dziwnego
    37799 - dziwne że wcelowuje się w te ściane gdzie za nia biegnie typ, za chwilę odwraca celownik i zabija goscia, mogłoby to byc podejrzane, ale gracz robi prawie co rundę to samo, taka rutyna
    42600 - admin banujący mógł pomyslec ze gracz widzi przeciwnika w szczurze przez ścianę, ale było widać jego spadochron kiedy spadał w dół

To są jedyne ticki warte jakiejkolwiek uwagi i wszystkie z nich da sie wytłumaczyć, najciekawsze są pierwsze dwie akcje ale moim zdaniem nie ma nic podejrzanego na tym demku i ban nadany niesłusznie. Wszystkie ticki są do wytłumaczenia, nie ma większych powodów do bana wg mnie. Jedyne co moze budzić wątpliwości to dziwne ustawienie celownika, nie na przestrzeń mapy tylko kawałek dalej, na ścianie, ale moze to po prostu przyzwyczajenie i taki styl.
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    Co do Ferkovskiego to faktycznie dostałem na niego skargę. Ale przejrzałem demko , które anonimowy gracz mi podesłał i na wh to nie wyglądało.
    Wiadome gracz skanował w smoku , ale to jest chyba naturalne. Według mnie czysty , ale czekajmy na decyzje AC.
    Odpowiedz
    ach no tak moja rozpiska jest z mapy tuscan z godziny nadania bana
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz
    UB choć masz parę dziwnych akcji ale nie mogą być one dowodami na 100% nie tylko z mapy nadania bana ale i z wcześniejszej de_dust 2. dostajesz UB ale trzeba mieć Cie na oku Smile
    Odpowiedz
    odbanowany
    Heart   $ Gocha 3 złote $  dawidowski  Heart
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu