Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Cataklyzm.Cataklyzm.BIMBER

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Siema witam wszystkich, natomiast prosilbym o u bana bana dostałem za nic 22;15/14.6.2020 wszedl sobie  bimbronik z morda czy ktos ma problem, inteligetnie go zaorałem a dał bana na tydzien, na serverze byl moriati i slyszał i nic nie zrobił
    Dobra dosyć tego , ale poprawisz ta swoją pisownię albo ten wątek zostanie usunięty , a Ty dostaniesz bana na Forum za ubliżanie administracji

Nawet dzisiaj pofatyguje się i obejrze demko i zobaczymy kto popełnił błąd ... Daj Ci czas abyś poprawił swój wątek 
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin

Dużo piszę   Heart
    Zacznijmy od tego, że mówisz do admina Granda! co ma robić to on najlepiej wie. Dyskusja z Bimbrownikiem, mogles uspokoić nerwy, forum to nastepna przesada!
    Dokładnie przyjże się tej sprawię .

Jak powiedziałem pofatygowałem się i obejrzałem demko , to nieźle pouczasz tutaj Granda że ma nie bluźnić a sam przeklinałeś , Reakcja Bimbrownika była zgodna z regulaminem i jako Admin miał prawo zabrać głos  , dalej wchodzisz w dyskusje z Adminem i jeszcze zaczynasz prowokować pisząc na czacie " Skarga idzie " , Ban został słusznie nadany za prowokacje .

Dużo piszę   Heart
    Hej oglądałem demko, dlatego tak późno odpisuję. Bimbrownik zbanował Cię za obrazę administracji. Teksty w stylu: ,,kupiłem vipa i za moje tu żrecie", są na prawdę nie na miejscu. Bimbrownik to doświadczony administrator i najpierw Cię zmutował i dopiero za te teksty Cię zbanował. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
    a dodatkowo za pisanie wulgaryzmów w poście  , które mają na celu obrażanie administracji tego serwera , ban na forum 

Dużo piszę   Heart
    Skończyło się cwaniakowanie Smile Gościu piszę skargi na boty, udaję kogoś kim nie jest , wszystkich zniszczy i jeszcze będzie pouczał adminów. Za takie zachowanie to proste , że ban na tydzień. A to że był pijany czy nie wiadomo jaki to go nie tłumaczy..
    Nie dziwię się Bimbrownikowi , bo nie tylko on tu się denerwuję. Teksty w stylu , że on kupuję vipa i za jego pieniądze "żremy" to jest gruba przesada
    Wszystko zrozumiem , ale to , że on kupi vipa to nie oznacza , że później takie rzeczy będzie gadać. Nikt go do zakupu nie zmusza.
    A co do tego, że nic nie zrobiłem, to grałem w innej drużynie i jak zginąłem to usłyszałem fragment, z którego nic nie mogłem wywnioskować. Dlatego też musiałem obejrzeć demko, żeby móc się wypowiedzieć Tongue
    (15-Cze-2020,10:53)Moriati napisał(a): A co do tego, że nic nie zrobiłem, to grałem w innej drużynie i jak zginąłem to usłyszałem fragment, z którego nic nie mogłem wywnioskować. Dlatego też musiałem obejrzeć demko, żeby móc się wypowiedzieć Tongue
    Spokojnie , przecież na demku wszystko widać. Było 3 adminów na serwerze , Ty dopiero zacząłeś adminować , więc nikt do Ciebie nie powinien mieć pretensji , bo się dopiero uczysz Smile
    Co jak co, ale bimbrownik to ma grube problemy z glowa i nie chodzi mi o ta akcje. Jak mnie zbanowal to mial odwage pogadac, ze nie bedzie patrzyl na odpala i ogolnie to mnie jebac. Nie napisal nic w moim odwolaniu, ale on wie najlepiej, nawet nie ogladajac demka. A na grze zna sie jak swinia na gwiazdach. Mialem przez kilka godzin bana to na serwerze na mnie mogl gadac glupoty, ale jak bylem na serwerze po ub to sie slowem nie odezwal. Banowac moze, ale na forum to nie wchodzi jo?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu