Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Łubianka_OpieńkiŁubianka_OpieńkiNieodpowiedni Nick

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam, chciałbym zgłosić skargę a mianowicie grając u was na serwerze dziś (15.06.2020) około godziny 20:00 zwróciłem uwagę korzystając z !call że gracz na serwerze ma nieodpowiedni nick "`", niestety nikt nie zareagował tylko usłyszałem od admina Rogal że bawienie się tą komendą grozi banem, później składałem skargę przez sm_report w konsoli ale nadal brak reakcji aż użyłem u@, admini z łaską zareagowali i powiedzieli coś w stylu "orzeł zmień ten nick bo będzie pisał (zawracał głowę)" ale gość tylko się roześmiał i odpowiedział "co nie można mieć takiego nicku" ale gdy ja ustawiłem sobie ostatnio taki nick ".:." to była afera i zostałem wyrzucony z serwera. Aha zgłaszając skargę admin Rogal odpowiedział że ten gość z tym nickiem gra już długo na serwerze i może mieć taki nick... to nie wiem czemu służyć mają te regulaminy napisane przez właścicieli czy tam moderatorów oraz powody związane z nickiem jak i tak wszyscy to ignorują...  jednemu coś wolno a drugiemu nie... na przyszłość proszę traktować wszystkich graczy tak samo.
    Ale człowieku gdzie ty widzisz obraźliwy nick czy nie dozwolony ?
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin

Dużo piszę   Heart
    Przecież każdy admin wiedział , że to Orzeł , o co zaraz tyle krzyku ?
    Czytałem ostatnio w jakimś regulaminie że nie można mieć nicku składającego się z np "..." lub "`" lub "123" itp.
    Bo jak ostatnio zostałem wyrzucony z serwera poszedłem aż sprawdzić, tu nie chodzi o obraźliwy nick chodzi o nierówne traktowanie. Jakiś gość orzeł bo tak do niego mówili że ma zmienić gra długo to może więcej niż szary gracz. Brawo!
    Jakby bylo w regulaminie ze nie wolno miec takiego nicku to bym nie ustawil
    Proszę:
    http://ciemna.pl/Forum/showthread.php?tid=626
    Punkt 2.13
    §2.13 Zakazuje się grania na nickach poniżej 3 znaków oraz nickach bez ładu np:asdasdasdasd, abcdefghijklm, aaaaaaaaaaa, itp.
    O co Ty się spinasz gościu ? Udziela się czasami prywatnie , ma zostać adminem , nie widzę przeszkody banowia Orła za taki nick , skoro praktycznie wszyscy wiedzą , że to on gra , bo ja informuję o tym. Ja Ci bana za taki nick nie dawałem , jak się chwaliłeś , że za nick bana dostałeś . U nas musi to być nick obraźliwy , wtedy zareaguje każdy z nas. Zawracasz czas o nick " .. Daj sobie spokój , bo my za coś takiego bana mu nie damy , koniec.
    Nie dostałem bana tylko zostałem upomniany i wyrzucony z serwera.
    Ale nie pamiętam jaki to był admin już.
    (15-Cze-2020,19:19)Łubianka_Opieńki napisał(a): Nie dostałem bana tylko zostałem upomniany i wyrzucony z serwera.
    Ale nie pamiętam jaki to był admin już.
    Dobrze , ale jeżeli nick byłby obraźliwy , dalibyśmy mu bana, tak nie widzę do tego podstaw Wink
    (15-Cze-2020,19:21)Rogal DDL napisał(a): Dobrze , ale jeżeli nick byłby obraźliwy , dalibyśmy mu bana, tak nie widzę do tego podstaw Wink

Proszę zapoznać się z regulaminem jak karzecie innych graczy według niego.
    Ponawiam:
    §2.13 Zakazuje się grania na nickach poniżej 3 znaków oraz nickach bez ładu np:asdasdasdasd, abcdefghijklm, aaaaaaaaaaa, itp.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu