Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

NoorbiNoorbizajawa odpal z zawodu

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Link do demka https://megawrzuta.pl/download/16c351444ad656305ae16e1e4c889d1f.html

Juz na samym poczatku widac, ze prawdopodobnie masz autobh, o ile sie nie zbugowal dzwiek (w co watpie, bo pozniej slychac normalnie), moze Ci takie bh wyszlo, ale nie bylo slychac zadnego skoku, co moze oznaczac, ze latasz na abh

53500 - dziwi mnie Twoja decyzja o rushu mida, czyżbyś zauważyl przez ściane, że tt idzie gale i stwierdzileś, że na b nie ma sensu sie kisić? Jeszcze tak na marginesie, zastanawia mnie to, czego flickujesz na typa z predkością prosa, a pózniej celownikiem wracasz jakbyś nawet o nim nie wiedział. No movement to masz bota [Obrazek: 1f61c.png]

82200 - to jest dobry tick w sumie, niby nic dziwnego, ale jak wlaczy sie r_drawothermodels 2, to peekujesz na ralpha, bo myslisz, ze jest na galerii. Niestety pomyliłeś ściany i wychyliłeś na typa za ścianą. Mógłby to być przypadek, ale jakoś mi się nie wydaje

88500 - tak sobie patrzysz tego longa dopoki ten ziomek tam stoi z ta awp, pozniej zeby nie spalic caly czas tam patrzysz, a jak nie przeszli przez tyle czasu, to chyba raczej juz tam ich nie ma, ale lepiej być odslonietym od gali na ktora rotuje ten typek. Idealnie timingowo sie na nich odwrociles, moze przypadek, ale cos za duzo tych przypadkow.

104000 - nie mogles wiedziec, ze zostal tam jeszcze jeden, ale na pewniaka celujesz na wejscie topmida

120200 - idealnie timingowo odscopowales, bo akurat ktos wychodzil na topmida

124500 - znowu scope zeby zobaczyc czy ktos jest, okazuje sie, ze jest, no to cyk doublescope i bomba.

138500 - ??? rofl Co to za flick w typa ktory jeszcze nie zdazyl wyjsc zza sciany? ;d

161600 - Chlop z gali caly czas byl na walku, mogl byc wszedzie, ale zajawa sobie na niego poczeka na gali. To jest zloty tick [Obrazek: 1f61c.png]

I tak na koniec, kryjesz sie jak mozesz, ale czasami Ci nie wychodzi. Moze byc w tym demku duzo farta, ale ticki 82200, 138500 i 161600 są nie do wyjaśnienia.
    To nie jest jedyne demko, mam gdzies demo z seasona, w ktorym strzelasz zanim ktos wychodzi [Obrazek: 1f61c.png] Była też akcja na dd2sourcecs, gdzie zostałem sam na ct, a Ty z gornego trupa dales info "moze byc na ct". Tego demka niestety nie mam, ale to moze potwierdzic prk, z którym wtedy byłem na tsie i to on mi powiedział o tym jakie info dal zajawa.
    Tak jak wczesniej pisalem, niektore ticki to moze byc fart, ale na wszelki je tu wrzucilem. Milego ogladania odwiecznego odpala, nadal uwazajcie, ze jest czysty [Obrazek: 1f609.png]
    Odpowiedz
    Przyjrzymy się tej sprawie
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    Po robocie ogarnę to demko i napiszę , co o tym myślę
    Dzięki za zgłoszenie Wink
    Odpowiedz
    a z jakiego miesiąca jest to demko ?

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    kwiecień
    Odpowiedz
    A mamy teraz czerwiec  Shy

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    co to zmienia?
    Odpowiedz
    Osobiście przyjrzę się temu graczowi, ale nie powinniśmy go karać na podstawie starego demka i w dodatku nie z naszego serwera.
    Odpowiedz
    Nie wiem czy wiecie, ale zajawa byl odpalony przez cale zycie i odpalony bedzie nadal. Ale jak wolicie, osobiscie zapytalbym Konia o zdanie na temat bana za demko na mix.
    Odpowiedz
    no to w takim razie poczekajmy co na to @ Koniu , ja osobiście dodam że bany z sieci konkurencyjnych , mixów , sparów itp , nie powinno być brane pod uwagę na naszym serwerze , to co dzieje się na innych serwerowniach nas to nie interesuje , jeżeli sprawa nie dotyczy naszej sieci ....

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu