Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

deg855deg855czemu dostalem bana ?

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    o co chodzi z włamaniem na konto ?
    Odpowiedz
    To może powiesz dlaczego wchodząc na serwer miałeś pozycję 34 taka jaką miał @ KuczoR po tym wyszedłeś serwera i po jakimś czasie na serwerze miałeś pozycję 17:, teraz na mapie de_dust2 próbowałeś wejść na takiej samej pozycji co ma @ KuczoR
    + 1 + to motywacja dla Mnie do dalszej pracy Big Grin

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    U mnie chyba to samo zrobił raz , że próbował wejść na moje konto
    Odpowiedz
    ja nigdzie sie nie prubowałem wlamać
    Odpowiedz
    jak nie , teraz próbowałeś wejść na topce z numeru 78 a to jest topka gracza MatkaByQa , tutaj też powiesz że to jest pomyłka

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    (21-Cze-2020,18:48)dawidowski napisał(a): jak nie , teraz próbowałeś wejść na topce z numeru 78 a  to jest topka gracza MatkaByQa , tutaj też powiesz że to jest pomyłka
    kurwa w co wy mnie wkrencacie co ? daj mi dowody skrina czy coś podaj fejsa

???????? o co tu chodzi czemu grać niemoge ja nic nie zrobilem daj skrina ej nie rub se rzartów ja chce grać prosze odabuj mnie
    Odpowiedz
    chcesz dowody proszę bardzo . Zdjęcie z  godziny 22:32 próbujesz dołączyć na serwer na pozycji 25 a ten ranking należy do gracza Teściu bloczy ping redtubem ..

Załączone pliki Miniatury

Dużo piszę   Heart
    Odpowiedz
    (21-Cze-2020,21:01)deg855 napisał(a):
    (21-Cze-2020,18:48)dawidowski napisał(a): jak nie , teraz próbowałeś wejść na topce z numeru 78 a  to jest topka gracza MatkaByQa , tutaj też powiesz że to jest pomyłka
    kurwa w co wy mnie wkrencacie co ? daj mi dowody skrina czy coś podaj fejsa

???????? o co tu chodzi  czemu grać niemoge  ja nic nie zrobilem daj skrina ej nie rub se rzartów ja chce grać prosze odabuj mnie
    Grzeczniej trochę pogromca. Po pierwsze jak chcesz coś zdziałać to przynajmniej się do wzoru zastosuj.
    Odpowiedz
    Powiedzmy że tego nie widzieliśmy, dam Ci ub, ale. Nie chcę cię więcej widzieć na steamid innych graczy, nie próbuj też wchodzić na steamid adminów bo są zabezpieczone a w logach i tak się wszystko zapisze.
    Odpowiedz
    ja sie nigdzie nie wlamuje ja nawet cs s nie umiem pobrać tylko kolega mi pobierał dajcei un bana i pogadamy w gierce bo ja nic nie zrobiłem
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu