Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • NOWY SERWER - DD2 ONLY - JUŻ OTWARTY! ZAPRASZAMY SERDECZNIE - 54.38.202.0:27015

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona DD2
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

♪ Ketsurui ♪♪ Ketsurui ♪Prośba o ub

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: Hakerbery

Serwer: ffa
    Twój SteamID: Jest w bansie
    Twoje IP: jest w bansie
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): dzisiaj  22:25
    Powód bana: Wh
    Nick Admina który zbanował : bimbrownik
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):

Demko http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...413458.zip
    [Obrazek: 8C7F7ED6BD66283BA5E2C196BA886027D0F04111]
    Jutro się wypowiem na ten temat.
    Nie rozumiem dlaczego Bimbrownik go zbanował nie wchodząc na specta XD Chłop jest mega słaby, ale według mnie jakieś wspomaganie pola widzenia ma, Bo jak w trupie czy na długiej nie ma nikogo to na nożu sobie dojeżdża bez sprawdzania miejscówek, a jak ktoś jest to nagle nie dojeżdża. No i te dziwne patrzenie się na ściany. Dla mnie mega słaby chłop z cheatami.
    Nie rozumiem o co ci chodzi, nie sprawdzałem miejscówek bo wiedziałem że za mną jest czarodziejka, jak ja bym padł to ona by zabiła więc no a z tym patrzeniem przez ściany nie rozumiem Huh
    [Obrazek: 8C7F7ED6BD66283BA5E2C196BA886027D0F04111]
    Może po prostu tak grasz, nie wiem. Dla mnie mega dziwne jest rashowanie bez sprawdzania miejscówek, czasem się też spojrzysz na sciany co jest mega dziwnym odruchem. Miałem mało czasu to tylko rzuciłem okiem na demko i dla mnie taka gra jest mega nienaturalna. Później obczaję demko na spokojnie jeszcze raz. A tak jeśli chodzi o zabijanie przeciwników czy coś to nic podejrzanego nie widziałem. Dziwią mnie tylko pewne zachowania.

Dobra po dokładnym przeanalizowaniu demka stwierdzam, że chłop jest czysty. Niesprawdzanie miejscówek było spowodowane tym, że grał razem z koleżanką i razem biegali po mapie. (Oglądając za pierwszym razem nie miałem takiej informacji dlatego wydawało mi się to dziwne) A patrzenie się przez sciany to może być zwykły przypadek(albo tak wychyla na miejscówki, w końcu każdy gra inaczej) jeśli chodzi o fragi to nic podejrzanego tutaj nie widzę. A ban bez oglądania "podejrzanego" jest trochę bezsensowny. Trzeba jeszcze poczekać aż Rogal obejrzy demko, ale jak dla mnie chłop powinien dostać UB
    demko z bana jest czyste .
    Heart   $ Gocha 3 złote $  dawidowski  Heart
    Powiem tak.

Gra wcale podejrzanie nie wyglądała , znalazłem jeden taki podejrzany tick a dosłownie
    9405 - Skan przez skrzynki , ale mógł się domyślić , że tam zawsze chowają się gracze - nikogo tam nie zabił.

Po tych akcjach nie można stwierdzić , że gracz miał haksy.

UB.
    Odbanowany
    Heart   $ Gocha 3 złote $  dawidowski  Heart
    Co mogę powiedzieć pomyliłem się sory
    (12-Lip-2020,00:36)BIMBROWNIKWP napisał(a): Co mogę powiedzieć pomyliłem się sory
    Zdarza się Wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu