Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • NOWY SERWER - DD2 ONLY - JUŻ OTWARTY! ZAPRASZAMY SERDECZNIE - 54.38.202.0:27015

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona DD2
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiCo lubisz jeść ?

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    New Post 
    Witam wychodzę do Was z pytaniem oraz z formą zabawy " Co lubicie jeść " . Ciągle na różnych portalach czytamy jak zdrowo się odżywiać , niektórzy lubią domową kuchnię czy też Fazy Food - czyli niskiej jakości produkty , które są robione na szybko ale czy to jest dobre ? Czy ma smak  chyba nie !  Na szczycie Piramidy Zdrowia znajdują się tłuszcze które są niezbędne w naszym życiu . Na drugiej półce znajduje się Mięso niezbędny składnik w funkcjonowaniu naszego organizmu , często nadużywamy tego produktu , który pojawia się w kebabie czy też w Hot Dogu , który nie wiadomo z czego jest robiony i co tam jest dodane aby zatrzymać smak na dłuższy okres . Warto zadbać aby w naszym jadłospisie pojawiły się nasiona roślin strączkowych , ryby czy też jaja z wiejskiej kury . Dalej znajduje się nabiał , czyli mleko , jogurt czy też kefir do który możemy dodać do chłodnika warzywnego który ma dużo niezbędnych witamin i wartości odżywczych.  Produkty zbożowe świeży wypieczony chlebek , bez żadnych stabilizatorów i erzaców polepszających smak , czy to się opłaca ? Nie wiem czemu w każdym jedzeniu jest chemia czyli gówno , które niszczy żołądek . Owoce i warzywa oto półka 4 , łatwe do konsumowania , świat chyba oszalał , środek lata a tu w marketach mrożonki warzyw , to jest skandal ile przez taki okres mrożenia produkty tracą swoją wartość źródło witamin czy też smak  . Okres jesienny daje Nam bogactwa ziemniaków , buraków , marchewki czy też grzybów . Dzisiaj miałem na obiad prawdziwa zupę z leśnych grzybów , a nie zupkę którą poleca  nam  Amino  . Czy przybędzie Nam smaku !? Raczej nie  jest to jeden wielki szajs . Ad Zdrowia człowieka jest tryb sportowy , niektórzy kupują buty do biegania , inni wolą jeździć rowerami z przyjaciółmi jeszcze inni za sport wybrali siłownie aby zgubić zbędne kilogramy . Ja niestety chodź bym chciał nie udaje mi się przytyć  , chyba z tego że zdrowo się odżywiam i wiem co jem ? A Wy jaką kuchnie preferujecie na codzień ? I jaki jest wasz ulubiony sport ? Moim sportem są długie kursy rowerowe  Smile
    Heart   $ Gocha 3 złote $  dawidowski  Heart
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu