Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona DD2
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona [MIXY/Spary]
    51.83.215.39:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

ginooooginooooprośba o ub

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Za to Ty bardzo dobrze wiesz co to cheaty bo sam grałeś odpalony na naszych serwerach . A to czy dostanie UB to Właściciel zadecyduje nie Ty !
    Odpalony? a daj mi dowód, moze? Jak gralem na odpale skoro ja sam nie Wiem jak sie odpalic ? bo po co mi takie rzeczy Utrudniające gre graczą jaki to ma sens dawidowski powiedz? moze kogos to bawi niszczenie gry. ale ja GRAM SPRAWIEDLIWIE jak inni, gram w CS bardzo duzo spędzam w cs gram całymi dniami praktycznie w niego To jak mozesz byc kurwa lepszy odemnie, i wiedziec ze mam cheaty skoro to jest SKILL a nie haxy spędzam na cs całe dnie
    Heart  $ Gocha 3 złote $ ezz byku  Heart
    Przecież dobrze wiem kim jesteś Panie What Me , żalu itp
    No jestem Wha't Me, i Co, przyznaje się, ze jestem Wha't Me i co do tego gralem, czysto nie wiem o co ci chodzi sam nie wiem jak sie odpalic bo na CO mi sie odpalac Ja nie lubie grac na odpalach i niszczyc graczą rozrywkę Bo co mi to dodaje do Skilla? +0? Pomysl dawidowski a skoro gram dłuzysz okres czasu w CS SOurce i gram tam calymi dniami!. Po 2 ty go banowales to od ciebie zalezy Czy mu dasz ub czy nie,
    Ale to nie jest twoja sprawa czy dostanie UB czy nie , za adwokata robisz ? Adwokat tu nie jest potrzebny . Chyba wyraźnie napisałem to Właściciel zadecyduje
    a o której będzie ten właściciel masz do nie go kontakt ???
    najwidoczniej jest, jak oszukujesz na prawo i lewo zobaczymy kto u was będzie grał jak dawidowski banujesz Za "NIBY WH AIM ITP" a gracze są czysci Naprawde nawet pobanowales osoby które znałem. ZA Niby cheaty a grali czysto więc
    Ja oszukuje haha weź nie wtrącaj się dzieciaku w tematy o których nie wiesz . Żegnam
    Bez możliwości UB . Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu