Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

P@wloP@wloAdminek

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: royal # P@wlo

Serwer: DD2
    Twój SteamID: SOURCEBANS
    Twoje IP: SOURCEBANS
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 18:40 18.04.2019
    Powód bana: AIMBOT Big Grin
    Nick Admina który zbanował: Yo?
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): 
    Opis sytuacji:
    Adminka "Yo?" chyba zbyt bardzo poniosła fantazja, widać ze adminek wiecej niz 2 lata w ta gierke nie gra. Czemu? Na dniach zbanował gracza pR, ktory gra w ta gre mniej wiecej tyle, co owy admin ma lat. Dzisiaj mnie, za co? Za aimbota, aimbot i gine? Panie adminku prosze o rozpisanie demka, chetnie chcialbym zobaczyc tego mojego aimbota :Big Grin 
    Pozdrawiam fanów
    Po pierwsze to latasz odpalony i masz czelność jeszcze coś pisać kiepskie żarty . żadnego demka nie będę rozpisywać bo ban słuszny w 100% zgłosił mi cie Gracz joker Zaledwie po paru min widać że latasz odpalony, a gram w tą grę od wtedy gdy na chleb mówiłeś jeszcze pep tyle mam do powiedzenia w tej sprawie nie będę marnować swojego czasu na jakieś dyskusje z gościem na haxach
    Jak dla mnie to dziwnie grasz po każdym strzale jakoś celownik ci się trzęsie tak to ja widziałem, czekam na resztę wypowiedzi
    a dodam jeszcze że prawdopodobnie podszywasz się pod ten nick bo gracz DEAGFUN siedział z Graczem P@wlo na teamspek
    Siemanko, to ja DEAGFUN / Marysia.
    To jest jakieś ścierwo, co podszywa się pod graczy. Został już wielokrotnie zbanowany na serwerze Black Waters. Podszywa się pod większość z graczy klanu Royal, ostatnio biegał też na nicku Exika. Niefart chlopie taki, ze Exik to nawet w royalach nigdy nie byl.

Ja bym bardzo prosil o udostepnienie publicznie przez H@ adresu IP ow osoby.
    To zwykly smiec, ktory psuje gre i zabawe innym ludziom, przy okazji probujac oczernic normalnych ludzi.

Dodam jeszcze,ze aby sobie wymagac od Administracji, ze id maja w Sourcebansie, to najpierw trzeba cos soba reprezentowac.
    Widze, ze bardzo Cie chlopcze boli to, ze ktos jest lepszy od Ciebie.

Porbujac podszywac sie czy to pode mnie, czy pod P@wla czy pod kogokolwiek innego. Zawsze bedziesz nikim. Mozesz sprobowac nauczyc sie grac jak my. Mozesz sie nauczyc byc idealna kopia graczy. Jednak zapamietaj... Zawsze to bedzie tylko marna kopia. Moze byc ladna, dobrze odwzorowana, podobna. Jednak to zawsze kopia. Nigdy nie bedziesz kims w swiecie tej durnej gry, skoro jej glupi internetowy swiat przerasta Cie do tego stopnia, ze probujesz oczerniac innych graczy odpalajac sie na ich nickach.

Poczekamy na IP i skonczy sie Twoja przygoda z CSem czy to tutaj, czy na BW czy na SourceCS.
    Zamieszcze odpowiednie demka na forach wraz z adresem Twojego IP, zostaniesz permanentnie zbanowany na kazdej serwerowni, bo jestes zwyklym smieciem. A smieci zgodnie z zasada, trzeba usuwac.

Nie pozdrawiam Cie Xeroboyu.
    (18-Kwi-2019,18:55)Kubuś napisał(a): Siemanko, to ja DEAGFUN / Marysia.
    To jest jakieś ścierwo, co podszywa się pod graczy. Został już wielokrotnie zbanowany na serwerze Black Waters. Podszywa się pod większość z graczy klanu Royal, ostatnio biegał też na nicku Exika. Niefart chlopie taki, ze Exik to nawet w royalach nigdy nie byl.

Ja bym bardzo prosil o udostepnienie publicznie przez H@ adresu IP ow osoby.
    To zwykly smiec, ktory psuje gre i zabawe innym ludziom, przy okazji probujac oczernic normalnych ludzi.

Dodam jeszcze,ze aby sobie wymagac od Administracji, ze id maja w Sourcebansie, to najpierw trzeba cos soba reprezentowac.
    Widze, ze bardzo Cie chlopcze boli to, ze ktos jest lepszy od Ciebie.

Porbujac podszywac sie czy to pode mnie, czy pod P@wla czy pod kogokolwiek innego. Zawsze bedziesz nikim. Mozesz sprobowac nauczyc sie grac jak my. Mozesz sie nauczyc byc idealna kopia graczy. Jednak zapamietaj... Zawsze to bedzie tylko marna kopia. Moze byc ladna, dobrze odwzorowana, podobna. Jednak to zawsze kopia. Nigdy nie bedziesz kims w swiecie tej durnej gry, skoro jej glupi internetowy swiat przerasta Cie do tego stopnia, ze probujesz oczerniac innych graczy odpalajac sie na ich nickach.

Poczekamy na IP i skonczy sie Twoja przygoda z CSem czy to tutaj, czy na BW czy na SourceCS.
    Zamieszcze odpowiednie demka na forach wraz z adresem Twojego IP, zostaniesz permanentnie zbanowany na kazdej serwerowni, bo jestes zwyklym smieciem. A smieci zgodnie z zasada, trzeba usuwac.

Nie pozdrawiam Cie Xeroboyu.

Jesli masz troche wiecej niz 10iq to pamietasz co Ci mowilem na ts'ie
    Nie pamietam. Mam mniej niz 10iq. Oswiec nas tutaj wszystkich.
    https://www.menshealth.pl/praca/24-sposo...-IQ,3779,1
    tabaluga wypraszam sobie
    Yo? Adminie 15 letni masz obowiązek rozpisać demko

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu