Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

BαяαиєKBαяαиєKPożegnanie :(

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam Fajnie było na serwerze jednak zdecydowałem ze odchodzę z cs source ponieważ gram w cs go 
    Milo się gralo życzę wam wielu sukcesów w grze jak i w życiu.

Pozdrawiam ...
    Odpowiedz
    Nara.
    Odpowiedz
    Wpadnij kiedys jeszcze
    Odpowiedz
    Poje*ało Cie? Czy o ch*j ci chodzi? Ty chyba chcesz kopa na to krzesło obrotowe swoje. Obiecuje ci, że się przejade do ciebie i wrócisz szybciej do scs niz z niego odszedłeś xd a tak serio nie rób tego nie zostawiaj nas... Kogo będe wyzywał? xd

I teraz mam depreche przez ciebie... Ide jeść lody bajlando
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    Odpowiedz
    @RaFoNiX rodzice wiedzą, że tak brzydko w internecie piszesz? Myślisz, że komuś zaimponujesz, albo staniesz się dorosły jak będziesz wyzywał i używał wulgaryzmów co krok?
    Odpowiedz
    (28-Wrz-2019,20:46)RaFoNiX napisał(a): Poje*ało Cie? Czy o ch*j ci chodzi? Ty chyba chcesz kopa na to krzesło obrotowe swoje. Obiecuje ci, że się przejade do ciebie i wrócisz szybciej do scs niz z niego odszedłeś xd a tak serio nie rób tego nie zostawiaj nas... Kogo będe wyzywał? xd

ale nie umiesz napisać w normalny sposób bez używania wulgaryzmów , zastąp je np**## albo czymś innym ?
    Odpowiedz
    (28-Wrz-2019,20:46)RaFoNiX napisał(a): Poje*ało Cie? Czy o ch*j ci chodzi? Ty chyba chcesz kopa na to krzesło obrotowe swoje. Obiecuje ci, że się przejade do ciebie i wrócisz szybciej do scs niz z niego odszedłeś xd a tak serio nie rób tego nie zostawiaj nas... Kogo będe wyzywał? xd

Naprawdę?
    Odpowiedz
    hahaha nawet sie uśmiechnąłem ....
    Odpowiedz
    Tak popłaczmy się bo napisałem 2 bluźnierstwa... 

Napisane przez Cycero - 1 godzinę temu
    @[b] RaFoNiX [/b]rodzice wiedzą, że tak brzydko w internecie piszesz? Myślisz, że komuś zaimponujesz, albo staniesz się dorosły jak będziesz wyzywał i używał wulgaryzmów co krok?

Moze wiedzą moze nie i oczywiście, że tak myślę inaczej sobie tego nie wyobrażam. Smile A teraz płaczemy.
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    Odpowiedz
    (28-Wrz-2019,22:01)RaFoNiX napisał(a): Tak popłaczmy się bo napisałem 2 bluźnierstwa... 

Napisane przez Cycero - 1 godzinę temu
    @[b] RaFoNiX [/b]rodzice wiedzą, że tak brzydko w internecie piszesz? Myślisz, że komuś zaimponujesz, albo staniesz się dorosły jak będziesz wyzywał i używał wulgaryzmów co krok?

Moze wiedzą moze nie i oczywiście, że tak myślę inaczej sobie tego nie wyobrażam. Smile A teraz płaczemy

Twoje zachowanie o czym świadczy ? że bluźnisz i to się nam nie podoba !
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu