Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

Ziom_PeriniomZiom_PeriniomModerator forum

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam, ze wzgledu na to iz @dawidowski bardzo przyklada sie do rozwiniecia nszego forum proponuje aby na próbe mianowac go moderatorem. Co wy na to??
    ja jestem na nie .. dajcie mu jeszcze czasu bo aż tak duzo na forum robi ?
    (13-Paż-2019,11:01)BαяαиєK napisał(a): ja jestem na nie .. dajcie mu jeszcze czasu bo aż tak duzo na forum robi ?

Xd bierzesz udział w konkursach , i w zabawach . Kto wam to wszystko zorganizował ? i jeszcze mówisz że nie robię dużo na forum ?
    Nie mam nic przeciwko...
    (13-Paż-2019,11:23)dawidowski napisał(a):
    (13-Paż-2019,11:01)BαяαиєK napisał(a): ja jestem na nie .. dajcie mu jeszcze czasu bo aż tak duzo na forum robi ?

Xd bierzesz udział w konkursach , i w zabawach . Kto wam to wszystko zorganizował ? i jeszcze mówisz że nie robię dużo na forum ?

to jest moje zdanie wiec wara
    Dużo? JA rozumiem konkursy i wgl, ale mi się wydaje, że to było robione właśnie pod wyższą władze na forum. Baranek wam zrobił parę grafik i był przez parę osób hejtowany i nic z tego nie miał, a za 3-4 konkursy i za pare postów moda dajecie? No troszkę śmieszne... Ale co moja zdanie i tak zrobicie po swojemu, więc nie mam nic za bardzo do gadania. Tylko mam do powiedzenia siema.
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]
    (13-Paż-2019,20:41)BarteQ napisał(a): Dużo? JA rozumiem konkursy i wgl, ale mi się wydaje, że to było robione właśnie pod wyższą władze na forum. Baranek wam zrobił parę grafik i był przez parę osób hejtowany i nic z tego nie miał, a za 3-4 konkursy i za pare postów moda dajecie? No troszkę śmieszne... Ale co moja zdanie i tak zrobicie po swojemu, więc nie mam nic za bardzo do gadania. Tylko mam do powiedzenia siema.

+1 no śmieszne xd
    (13-Paż-2019,20:41)BarteQ napisał(a): Dużo? JA rozumiem konkursy i wgl, ale mi się wydaje, że to było robione właśnie pod wyższą władze na forum. Baranek wam zrobił parę grafik i był przez parę osób hejtowany i nic z tego nie miał, a za 3-4 konkursy i za pare postów moda dajecie? No troszkę śmieszne... Ale co moja zdanie i tak zrobicie po swojemu, więc nie mam nic za bardzo do gadania. Tylko mam do powiedzenia siema.

haah ja nie muszę się wywyżaszać się , a Baranek dostał przecież Vipa , więc jak nie miał nic z tego ?
    (13-Paż-2019,20:50)dawidowski napisał(a):

haah ja nie muszę się wywyżaszać się , a Baranek dostał przecież Vipa , więc jak nie miał nic z tego ?

nie dostalem vipa xd
    (13-Paż-2019,20:50)dawidowski napisał(a):

Vipa za kilka godzin pracy a tu za 2 minuty napisanie kilku postów moderator? Dobre sobie.
    [Obrazek: c210lb9z2k3q.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu