Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • NOWY SERWER - DD2 ONLY - JUŻ OTWARTY! ZAPRASZAMY SERDECZNIE - 54.38.202.0:27015

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona DD2
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiSTART NOWEGO SERWERA

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Sad 
    Witam was drodzy gracze,  od Właścicieli jak i od nas Adminów padła propozycja aby na Święta otworzyć nową serwerownie, i mamy kłopot bo mamy tyle propozycji że nie jesteśmy w stanie wybrać jaki był by to serwer i chcemy abyście nam pomogli wybrać która propozycja serwera wam się najbardziej podoba.  A oto nasze propozycje :

1.  Serwer Zombie mod - gdzie waleczni anty terroryści muszą walczyć o przetrwanie jak i o życie swoje i swoich najbliższych,  przed atakiem hordów dzikich zombie którzy szukają pożywienia.

2. Only Surfing - która ma odzwierciedlenie słynnego 4funa gdzie gracze mogą surfować i przy tym dobrze się bawić,  bo mogło by to wyglądać jakby gracze serfowali np po wodzie czy po lodzie i gwarancja wypadków jest uzasadniona. 

3. Lego Mania - ma polegać na zabijaniu danego przeciwnika z broni jaką jest AWP.,  klimat jak na wojnie  możesz się wszystkiego spodziewać,  bo wszystko jest możliwe i perzeciwnik nie da wam drogi na ucieczke,  każdy zdany jest na siebie.. 

Każdy Admin może wpłacić daną kwote na serwer tak aby każdemu z nas dobrze się grało.  Nawet gracze mogli by nam pomóc jeśli oczywiście chcą, to mogą wpłacić na serwer każdy grosz się liczy Big Grin
    Odpowiedz
    Ja bym od siebie nominował zombie mod
    Odpowiedz
    albo cos co jest potrzebne np deathmatch XD
    Odpowiedz
    jestem za 2
    Odpowiedz
    zapomniałem napisać że jest jeszcze 4 propozycja na serwer a mianowicie chodzi o serwer o nazwie " JailBreik " . Serwer polegał by na więzieniu , przywileje vipa np. skiny broni , modele postaci będzie można wykupić za to szlugi , również dodatkowe 50hp ruletka wtedy by była możliwa dla każdego .
    Odpowiedz
    ALBO SERWER 4fun i kazdy szczęśliwy
    Odpowiedz
    Polecam Zmontowac serwer gdzie nie bedzie vipa ale skiny i dane umiejętności beda dawane charytatywnie czyli na wykonanie tzw. misji 1000 baniek masz skina na daną broń itp + transfer wymiany skinów pamietam taki serwerek w 1.6 także vip moze byc dla zmiany sylwetki badz darmowe fleshe granaty i normal deagle na start Big Grin taki mój pomysł Big Grin Polecam sie na przyszłość $w1fty c@t mrrrwwwwiałłłłłłłłłłghhrhrhrhrhr ps. Lubie głaskanie po pleckach ^_^
    Odpowiedz
    Szkoda że jeszcze nie po brzuszku Big Grin i piwko do tego
    Odpowiedz
    (26-Lis-2019,00:00)$w1fty c@t napisał(a): Polecam Zmontowac serwer gdzie nie bedzie vipa ale skiny i dane umiejętności beda dawane charytatywnie czyli na wykonanie tzw. misji 1000 baniek masz skina na daną broń itp + transfer wymiany skinów pamietam taki serwerek w 1.6 także vip moze byc dla zmiany sylwetki badz darmowe fleshe granaty i normal deagle na start Big Grin taki mój pomysł Big Grin Polecam sie na przyszłość $w1fty c@t mrrrwwwwiałłłłłłłłłłghhrhrhrhrhr ps. Lubie głaskanie po pleckach ^_^
    Wtf Big Grin Big Grin
    Odpowiedz
    Za dużo chyba ma cukru we krwi
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu