Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

xaNxaNxaN v2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Nick: Elusivity # x.!
    Twój SteamID: STEAM_0:0:84726234
    Kiedy zbanowany: [b]Sobota, 25 Stycznia 2020, 17:01[/b]

Powód bana: Tym razem wallhack
    Nick admina: Dawidowski

Pokaż no mi te demko, bo aż sam jestem ciekawy, na której mapie zagrałem aż tak dobrze.
    http://732926.node51.pukawka.pl/auto-202...886051.zip demko

TICKI :

11360 - za ścianą znajdował się gracz w którą tak strzelasz i strzelasz .

25230 - tak strzelał a ostatniego gracza pociski nawet nie sięgły a i to zginoł !

55148 - od razu jesteś wcelowany na głowę gracza ..

55870 - bardzo ciekawe jak zabiłeś Pirata , skoro broń nie była nakierowana na Niego ?

68686 - od razu lecisz i zabijasz gracza ? Jak mogłeś widzieć tego gracza jak nie było Go tam nawet widać ?

75350 - tutaj mogłeś przeskanować Pirata przez ściany , skoro zaraz wiedziałeś że będzie szedł wentylem na góre ..

94850 - jak ten pocisk mógł zabić Pirata skoro skakał na żabich nogach które wylosował w ruletce ..

100300 - szybki strzał w przeciwnika !!!

106520 - co to było ? Jak on zabił Pirata ???

112500- szybko zabiłeś tego gracza na dole ?

185355 - od razu rozbroił pake fart albo info z tsa .
    11360 - Widziałem tego gracza wcześniej, to strzelałem cały czas, nie mógł uciec, bo byłoby słychać jego kroki, a raczej nikt nie jest na tyle głupi, żeby uciekać, używając " SHIFT'a ".

25230 - Lagi demka, wiesz, że jest takie coś jak tickrate? Demka są nagrywane na bardzo małym rate i to wygląda bardzo dziwnie, ale w rzeczywistości, była to akcja z połączeniem dobrej kontroli sprey'a z dużym szczęściem.

55148 - Ty widzisz tutaj coś dziwnego? Bo ja nie.. Zwykłe wcelowanie AWP'y na mida, i dla twojej świadomości nie byłem wcelowany w głowę, bo strzeliłem w ciało, także no super, super.

55870 - Jak nie była nakierowana, boże.. Zwyczajny flick, obejrzyj to sobie na zmniejszonej prędkości.

68686 - Wiesz? Jest takie coś jak " kolorowe modele postaci ", dzięki nim jest łatwiej zobaczyć gracza, w ciemnych zakamarkach, a nawet bez nich, można dostrzec gracza.

Modele: https://cs-site.ru/css/player-models-css...a-css.html

75350 - Nie wiedziałem, że on tam stoi, sprawdziłem Site'a bez scoupa i gdy zobaczyłem, że on się zbliżna do wentów, nakierowałem na niego i poczekałem, aż wskoczy, żeby nie miał drogi ucieczki.

94850 - Noramlny skan, pirat był obity do bardzo małej ilości HP, strzeliłem z myślą, że chociaż trochę go obije, a widać jego skaczący model, więc trafienie go przez kawałek skrzynki, nie jest wielkim problem.

100300 - Wiedziałem, że on tam stoi, bo nie było słychać oddalających się kroków. Był to normalny, szybki flick, nie wiem co ty w tym strzale widzisz dziwnego. Strzał szybki, ale bez przesady... Nakierowałem tam celownikiem, wystarczyło leciutko przesunąć celownik w lewą stronę.

106520 - Co tu jest dziwnego? XDD.. Pirat po prostu dał się ograć.. Przeskoczyłem go, wszedłem mu na plecy i oddałem pewny strzał z bliskiej odległości.

112500 - Szybka reakcja, było widać go z 2 sekundy przed oddaniem strzału, nakierowałem szybko na lewą stronę od hangaru i zabiłem go normalnie, nie wiem co ty tutaj widzisz " dziwnego ".

185355 - Tick nie jest adekwatny, do danego przez Ciebie powodu. Zostało mało czasu, więc pociągnałem za kabel, obejrzyj sobie demko, bo gracz, który plantował bombe, nie umieścił kabla, więc jak mogłem niby otrzymać " info z ts ", do przesady @dawidowski, ale ten tick, jak wiele innych, nawet tamtych wcześniejszych, są dawane na siłę, byle by nas wyrzucić za jakiś powód.
    Znow ty za godz obejrze demko
    68686 - chwilę wcześniej tak patrzyłeś na tą ścianę a w rogu stał gracz , i było ciemno że nie mogłeś go widzieć , tak samo jak ja na demku go nie widziałem , więc wniosek jest taki albo grał na wh albo info z tsa.

to co dałeś w linku również należy pod cheaty a to się nazywa Lambert - dzieki temu cheatowi cziter widzi terro na czerwono a ct na niebiesko ..
    Spokojnie dawidowski tym razem dokladnie obejrze demko zwroce uwage na najmniejszy szczegol
    rozumiem także czekam na Twoją opinie
    (25-Sty-2020,18:38)dawidowski napisał(a): 68686 - chwilę wcześniej tak patrzyłeś na tą ścianę a w rogu stał gracz  , i było ciemno że nie mogłeś go widzieć , tak samo jak ja na demku go nie widziałem , więc wniosek jest taki albo grał na wh albo info z tsa.

to co dałeś w linku również należy pod cheaty a to się nazywa Lambert - dzieki temu cheatowi cziter widzi terro na czerwono a ct na niebiesko ..
    To nie jest cheat, wielu graczy używa czegoś takiego.
    nasz serwer oferuje naszym graczom podstawowe modele postaci , również są do tego modele z vipa . Te modele co Ty sobie je ustawiłeś , ustawiłeś sobie sam , jak dla Mnie to jest oszukiwanie i ułatwianie sobie grania
    To nie jest oszukiwanie, tylko ulepszanie gry, każdy może sobie to pobrać. To nie jest cheat, nie widać tego przez ścianę, nie polepsza, to celności strzałów, nie polepsza to słyszenia kroków, tylko zwiększa szansę na zobaczenie gracza. Wiele map ma dane: dymy, pył, ciemność czy mgły i na normalnych modelach ciężko jest zauważyć gracza. Jest to normalna zmiana modelu. Tak samo jak wgrywanie sobie celownika, to też nie jest oszukiwanie, lepszy celownik, lepiej widoczny.. Czyli to też jest twoim zdaniem cheat?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu