Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

dawidowskidawidowskiPraise Graczyk Triggerbot

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Zawsze tak jest że po upływie 6 dni znikają demka , dlatego postanowiłem że wrzucę demko z gry gracza Graczyk tak aby wiedział za co ma perma .

http://732926.node69.pukawka.pl/auto-202...445399.zip

Ticki :

8980 - oddaje pocisk z deagle który leci gdzieś na bok a i tak trafia przeciwnika .

9120 - w spowolnionym tempie wygląda to tak , jakby strzelił bronią w ścianę a nabój zabija przeciwnika i dopiero po tym celownik jest nakierowany na graczy po tym jak go już zabije ....

16460 - AutoBH

20990 - tutaj jakby czekał wcelowany w gracza ..

29350 -spogląda na ścianę , a za chwilę zabija przeciwnika który stał w oknie .

39120 - tutaj Scautem namierzył na Yo? który nawet nie zdążyłem wychylić za ściany , więc jakim cudem nabój Go zabił ???

52100 - Triggerbot - czyli automatycznie namierzył na model gracza , strzelił gdzieś w środek a nabój i tak zabił przeciwnika .

64460 - AutoBH

66080 - ciekawie to wyglądało ?

66510 - bez celownika zabija kucającego gracza . Fart czy kolejny wspomagacz ?

73650 - AutoBH

74415 - tutaj mamy taką sytuacje że jest wcelowany Scautem na lewy róg ściany , a po prawo znajduje się gracz , strzelając w lewo jakimś magicznym cudem zabija gracza który znajduje się po prawo ...

84415 - strzelając do Yo? z deagla miał go gdzieś na boku , dopiero po oddaniu strzału gdzie zabija Yo? celownik jest kierowany na jego model postaci .

109210 - kolejne auto namierzenie na przeciwnika , broń trzymał gdzieś na boku .

110760 - tutaj też mieliśmy ciekawą akcje że wiedział że tam znajduję się gracz ?

120430 - AutoBH

122660 - kolejny raz zabija przeciwnika bez celownika ..

Jakby ktoś chciał oglądać demko , to należy je oglądać w tempie 60 -70 % nie więcej .
    On wie za co ma nawet na source grał odjebany też
    go zbanowali
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Wiem
    i nie wiem po co mu to :/ jaka jest logika tego ze pograsz 30 minut dobrze i pozniej juz nie zagrasz wcale
    [Obrazek: zamykam.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu