Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • WAKACYJNE PORZĄDKI - CZYŚCIMY LISTĘ BANÓW SOURCEBANS - OSOBY Z DRUGĄ SZANSĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    Ciemna Strona FFA
    145.239.25.236:27015
    Ciemna Strona SERWER W BUDOWIE
    54.38.202.0:27015
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002

OnizukaOnizukaPodanie

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    1.WIEK? (MIN:14): 23

2.POZIOM GRY?: w skali od 1 do 10 to tak z -50 ( a tak serio to nwm powiedziałbym że może z 7 ale nie mnie oceniać)

3.NICK Z SERWERA: Zoro
    4.IMIE: Sławcio

5.DLACZEGO CHCESZ DOŁĄCZYĆ?: No więc tak. Gram już dosyć długo w source, z przerwami będzie około 8-9 lat nie pamiętam nawet. Wróciłem niedawno do css bo cs go mi się znudził, miałem tam ekipę starych wyjadaczy z css z ktorymi grałem na dawnej serwerowni DW. Pomyślałem że skoro wróciłem to fajnie byłoby pograć jakieś mixy czy sparingi, latanie po serwerach FFA pełnych VIPów ktorzy bez dodatkowych przywilejow byliby po prostu mierni jest trochę nudne. Nie mam nic do VIPów nie, ale każdy kto gra mixy wie jak jest. Mam duże doświadczenie, grałem w wielu klanach w przeszłości: shift, DW RK, DW BS, Świrki, ɨʍʍ๏яţąℓ$∞. Jestem teraz na 3cim roku studiów, więc ile będę mógł tyle się będę udzielał. Za mną wiele aferek, kłótni itd., po tym wszystkim dużo ludzi mnie zna, ja też po paru latach grania już nie mam wymagań, gram dla fanu nie dla wynikow czy statystyk.

6.ILE CZASU POŚWIĘCASZ NA GRĘ? Teraz kiedy jest kwarantanna mam czasu więcej, więc gdy tylko nie piszę pracy licencjackiej to gram na rożnych serwerach, nwm ile to będzie dziennie, 2-3 godziny ale może będzie więcej.
    [Obrazek: tenor.gif]
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu