Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    ☆☆☆ DeatchMatch 2021 ☆☆☆
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

ArZiArZiPropozycję + Kandydatura

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Cześć , według mnie serwer FFA powinien być zmieniony na Only AWP ponieważ Jest dużo serwerów takich jak Only mirage czy też FFA wiec ciężko by było wybić serwer .Kilka miesięcy temu usunięto serwer whiteheart awp wiec są większe szanse że ciemnia może się wbić .Komendy !ws !knife powinny być dostępne dla wszystkich graczy ,a  !glove dać dla vipa. Można wgrać plugin do chowania admina w spect żeby cheater którego oglądasz nie uciekł przed banem .Powinno być więcej metod płatność za Vipa 
    miedzy innymi psc,pp,przelew.Na czas gdy mało graczy gra na serwerze można włączyć liczenie punktów od 2-3 osób.System rang na serwerze powinien być trochę zmieniony ponieważ żeby wbić range trzeba sie trochę dużo nagrać lub zaczekać aż wbije 4 osoby na serwer .Jeżeli chodzi o Only awp to fajnie  jeśli było by wgrane te 10-15map .

Zgłaszam sie na Opiekuna
    To chyba wszytko z mojej strony Big Grin  
    Serdeczne Pozdrowionka dla was <3

Pomogłem ? Daj punkcik Big Grin
    Odpowiedz
    (10-Mar-2021,20:38)ArZi napisał(a): Cześć , według mnie serwer FFA powinien być zmieniony na Only AWP ponieważ Jest dużo serwerów takich jak Only mirage czy też FFA wiec ciężko by było wybić serwer .Kilka miesięcy temu usunięto serwer whiteheart awp wiec są większe szanse że ciemnia może się wbić .Komendy !ws !knife powinny być dostępne dla wszystkich graczy ,a  !glove dać dla vipa. Można wgrać plugin do chowania admina w spect żeby cheater którego oglądasz nie uciekł przed banem .Powinno być więcej metod płatność za Vipa 
    miedzy innymi psc,pp,przelew.Na czas gdy mało graczy gra na serwerze można włączyć liczenie punktów od 2-3 osób.System rang na serwerze powinien być trochę zmieniony ponieważ żeby wbić range trzeba sie trochę dużo nagrać lub zaczekać aż wbije 4 osoby na serwer .Jeżeli chodzi o Only awp to fajnie  jeśli było by wgrane te 10-15map .

Zgłaszam sie na Opiekuna
    Only awp to raczej mało graczy będzie, bo ile można grać awp. Ja osobiście nie lubię. Skiny do broni muszą zostać dla vipów, bo inaczej po co kupować vip skoro praktycznie nie masz przywilejów. Plugin można wgrać, ale masz coś takiego jak disconnect ban.
    Na forum możesz kupić vipa za pomocą :
    - SMS
    - Dotpay
    - Paypal
    - Paysafecard
    - Widget
    Odpowiedz
    (10-Mar-2021,20:53)Moriati napisał(a):
    (10-Mar-2021,20:38)ArZi napisał(a): Cześć , według mnie serwer FFA powinien być zmieniony na Only AWP ponieważ Jest dużo serwerów takich jak Only mirage czy też FFA wiec ciężko by było wybić serwer .Kilka miesięcy temu usunięto serwer whiteheart awp wiec są większe szanse że ciemnia może się wbić .Komendy !ws !knife powinny być dostępne dla wszystkich graczy ,a  !glove dać dla vipa. Można wgrać plugin do chowania admina w spect żeby cheater którego oglądasz nie uciekł przed banem .Powinno być więcej metod płatność za Vipa 

Zgłaszam sie na Opiekuna
    Only awp to raczej mało graczy będzie, bo ile można grać awp. Ja osobiście nie lubię. Skiny do broni muszą zostać dla vipów, bo inaczej po co kupować vip skoro praktycznie nie masz przywilejów. Plugin można wgrać, ale masz coś takiego jak disconnect ban.
    Na forum możesz kupić vipa za pomocą :
    - SMS
    - Dotpay
    - Paypal
    - Paysafecard
    - Widget

Z fajną atmosferą można cały dzień z awp grać .Mam jeszcze kilka propozycji :
    -dodać walutę za którą można kupić nóż + skrzynki i klucze (kilka rodzai skrzynek)  .dla vipa 2x zdobywanie waluty ,2jump,spadochron i jakieś inne przywileje
    -usunąć hełm w pierwszej rundzie dla vipa                      
                                                                                                                                                                                                              chyba to wszystko .
                                                                                                    -

Pomogłem ? Daj punkcik Big Grin
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu