Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    ☆☆☆ DeatchMatch 2021 ☆☆☆
    51.83.215.39:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

ryyder12ryyder12Niesłuszny ban za aimbota

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: BMW E36 318IS
    Serwer: FFA
    Twój SteamID:STEAM_0:0:2110578472
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):'Tue, 23 Mar 2021 20:01:07'
    Powód bana:aimbot
    Nick Admina który zbanował: Syru 
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): 

Gram sobie na FFA , i nagle wyskakuje mi okienko że dostałem bana i mialem odwiedzic forum no to odwiedzilem i jest napisane że za aima mam bana, prosze mi udowodnić że celownik przeskakiwał na głowy przeciwników, myślałem że dostałem za anty flasha bo rzeczywiście strzeliłem 1 raz na flashu i zabiłem 2 ludzi gdzie 1 wszedł mi pod celownik ale to tylko była fartowna akcja 
    Spojrzę demko ale byłem wtedy na serwerze i uważam ze ban był słuszny. Zaraz załączę demko i na spokojnie obejrzę te akcje.
    tak samo AC obejrzy demko
    Nie ma aim bota, przez całą mapę unikał flashy oprócz tego od Syra, myślę że nie wystarczające dowody, ale za to ma na sto procent wh. Ban zostaje. Niech AC obejrzy demko. W razie (w) mam rozpisane demko i jak się odpalasz to nie trać mojego czasu na odwołanie od bana
    (23-Mar-2021,21:30)Moriati napisał(a): Nie ma aim bota, przez całą  mapę unikał flashy oprócz tego od Syra, myślę że nie wystarczające dowody, ale za to ma na sto procent wh. Ban zostaje. Niech AC obejrzy demko. W razie (w) mam rozpisane demko i jak się odpalasz to nie trać mojego czasu na odwołanie od bana
    no to wh a nie aimbot, patrzcie kogo zatrudniacie na admina ani 1 heda podejrzanego nie strzeliłem a ten ze aima mam xd
    (23-Mar-2021,21:35)ryyder12 napisał(a):
    (23-Mar-2021,21:30)Moriati napisał(a): Nie ma aim bota, przez całą  mapę unikał flashy oprócz tego od Syra, myślę że nie wystarczające dowody, ale za to ma na sto procent wh. Ban zostaje. Niech AC obejrzy demko. W razie (w) mam rozpisane demko i jak się odpalasz to nie trać mojego czasu na odwołanie od bana
    no to wh a nie aimbot, patrzcie kogo zatrudniacie na admina ani 1 heda podejrzanego nie strzeliłem a ten ze aima mam xd
    Co nie zmienia faktu że za wh jest perm. Syru jest doświadczonym adminem i dał ci tego bana za podejrzaną grę. Ja miałem więcej czasu to obejrzałem demko, ale mogę cię zapewnić, że jakby obejrzał je Syru, to by doszedł do tych samych wniosków. Strzelanie przez ścianę na midzie w oknie nie jest dobrym pomysłem XD
    Dziękujemy i do widzenia właśnie się przyznałeś do WH chłopcze Big Grin
    [Obrazek: Nerwus.jpg]
    Ban podtrzymany.
    Zamykam.
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu