Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    ☆☆☆ DeatchMatch 2021 ☆☆☆
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

LandrynaaaaLandrynaaaaPodanko

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Hmmm sympatyczna dziewczyna jak narazie nie mam do dziewczyny żadnych zastrzeżeń dlaczego by nie dać szansy jestem na Tak PoZdRaWiAm Smile
    Dla każdego jakaś tam szansa się należy
    KRÓTKO I NA TEMATBig Grin
    (29-Kwi-2021,09:48)Tomeczek1335 napisał(a): Hmmm  sympatyczna dziewczyna  jak narazie nie  mam do  dziewczyny żadnych zastrzeżeń  dlaczego by nie dać szansy jestem na Tak PoZdRaWiAm Smile
    Dla każdego jakaś tam szansa się należy

Tobie również dziękuję Big Grin
    Witam widziałem cie już wcześniej na serwerach ale dopiero wczoraj był czas aby pogadac oczywiście na plus wesoła dziewczyna tak jak ja ja lubię robić jajca żeby było śmiesznie więc mysle że możemy dać szansę a to że ktoś ma z tobą kosę to już wasze sprawy myślę że się wszyscy dogadamy i będzie wesoło pozdrawiam .
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    (29-Kwi-2021,11:15)Koniu napisał(a): Witam widziałem cie już wcześniej na serwerach ale dopiero wczoraj był czas aby pogadac oczywiście na plus wesoła dziewczyna tak jak ja ja lubię robić jajca żeby było śmiesznie więc mysle że możemy dać szansę a to że ktoś ma z tobą kosę to już wasze sprawy myślę że się wszyscy dogadamy i będzie wesoło pozdrawiam .

Dziękuję naprawde za tak miłe słowa . Tak jak już innym obiecałam być grzeczna każdy popełnia błędy i wiem że jak dostanę szanse od was napewno jej nie zmarnuje <3
    Ja wstrzymuje się od głosu, ponieważ jesteś fajna osobą ale nie wiem czy nam potrzebna kolejna osoba z uprawnieniami. Niech właściciele decydują Wink
    (29-Kwi-2021,16:44)Moriati napisał(a): Ja wstrzymuje się od głosu, ponieważ jesteś fajna osobą ale nie wiem czy nam potrzebna kolejna osoba z uprawnieniami. Niech właściciele decydują Wink

Dziekujee
    mało gram ale widziałem ze 2 razy wiec myśle ze gra troche wiec na tak dajcie Dziewczynie szanse 98% głosów na tak wiec nie ma co xd
    (29-Kwi-2021,18:09)Yo? napisał(a): mało gram ale widziałem ze 2 razy wiec myśle ze gra troche wiec na tak dajcie Dziewczynie szanse 98% głosów na tak wiec nie ma co xd

Dziękuje <3
    Hmm nieźle
    Na NIEE
    To dla ciebie otworzyłem swoje serce   Heart
    Wybacz, na nie. Nie widzę cię na tym stanowisku.
    UROBOROS MA MNIE W OPIECE.
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu