Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    ☆☆☆ DeatchMatch 2021 ☆☆☆
    51.83.215.39:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

the_scarecrowthe_scarecrowODWOLANIE OD ALICJI BANICJI

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick z gry: ScareCrow
    Serwer: FFA
    Twój SteamID: STEAM_0:0:1592203368
    Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 'Sun, 01 Mar 2020 15:16:36'
    Powód bana: BH podobno
    Nick Admina który zbanował: dawidowski
    Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): nic o tym nie wiem

po tygodniowym banie pograłem dosłownie pol godziny zeby dostac perma. zgadzam sie ze moje zachowanie jesli chodzi o bh bylo karygodne ale postanowilem poprawic sie po tymze banie. nie wiem o co chodzilo, nikotyna w tym czasie siedziala na spectacie nie slyszlalem od niej zadnych zastrzezen. kiedy poprosilem dawidowskiego o podeslanie demka na ktorym niby jest dowod na mnie, on nie byl w stanie mi takowego podeslac. prosze o ub bo niepotrzebnie marnuje sobie vipa.

jedyna sytuacja kiedy faktycznie moglem bhopowac to po zakonczeniu rundy, ale na bh po skonczeniu rundy dawidowski mi osobiscie pozwalal Wink
    po pierwsze wiadomości prywatne nie są od podawania dowodu tylko służy do tego odpowiedni dział
    po drugie chcesz dowody ? proszę bardzo

DEMKO http://732926.node69.pukawka.pl/auto-202...061832.zip

TICKI :

24815 - zaczynasz robić bh

31400 - bh

40695 - bh

41380 - bh

45980 - bh

50300 - bh

53730 - bh

54450 - bh
    Dostawalem tyle banow za BH nie nauczyłaś się jeszcze myślisz że to cyrk jest ..
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Temat walkowany od dawien dawna BEZWZGLEDNY ZAKAZ BH czy to na scrollu czy po skonczonej rundzie, 3 skoki 2 skoki jeden huj ZAKAZ TO ZAKAZ. Jezeli dowiem sie ze ktorys z adminow pozwala na BH to beda wyciagane konsekwencje.
    Przypominam ani podczas ani po zakonczonej rundzie ZAKAZ BH!!
    Dajcie mu UB i jezeli chocby raz skoczy na BH to perm bez mozliwosci odwolania.
    Ziom jak on już ma 8 banow za BH
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    dobrze, niech bedzie wobec tego opcja bez mozliwosci odwolania przy kolejnym bh z mojej strony
    Dobra, dajcie mu UB ostatni raz, ale tak jak Ziom napisał, jeśli będziesz skakał to niestety ale zmuszeni będziemy cię zbanować dożywotnio bez możliwości odwołania. Jest zakaz skakania czy to po zakończonej rundzie czy w trakcie... później każdy zaczyna skakać niby po rundzie i robi się syf, każdemu trzeba tłumaczyć jak dziecku. Grajmy fair w stosunku do graczy którzy nie łamią regulaminu i nie skaczą.
    Sorki ze sie wtrące ale juz od dawna mowilismy graczom ze po rundzie mozna ale jesli teraz tak ziom pisze to admini maja duzo roboty zeby byl calkowity zakaz. Chyba ze zrobicie jakies dodatkowa akceptacje regulaminu dotyczace BH

Ale zrobicie jak chcecie Tongue Wink
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu