Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    ☆☆☆ DeatchMatch 2021 ☆☆☆
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

..:svka:....:svka:..Ban za free

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Ale co mi da twoje demko skoro to nie ja grałem?
    (02-Kwi-2020,19:22)dawidowski napisał(a): Zaraz obejrzę dokładnie twoje demko bo widziałem to jak strzelasz półmetra  w ziemię od gracza a jakimś cudem pociski go zabijają

http://732926.node69.pukawka.pl/auto-202...852155.zip demko

Ticki :

8760 - akcja zaczyna się w dolnym trupie strzelasz gdzieś na boki , a pocisk i tak zabija gracza dopiero po jego śmierci celownik jest nakierowany na jego model postaci ( można to dostrzec w spowolnionym tempie ) .
    Co dziwnego w tej akcji? Trafiłem normalnie w głowę tylko tak jest pokazane na demkach, że celownik jest gdzieś obok głowy. Można to zobaczyć we wszystkich akcjach na demku. 
    15000- strzela na bok a pocisk zabija gracza .
    Przy full - auto celownikiem nie kieruję się na głowę tylko w dół i na bok, zależy od broni więc tu też nic dziwnego nie widzę  Wink
    34940 - gdy strzelał do Orła broń kierujesz na dół i pocisk zabija Orła ?
    O proszę, tu również mamy dociągnięte lecz nie pełne full auto które trafia w głowę, nie wiem czy jest taki AIM co działa na full auto w dodatku w głowę? 
    35160 - strzelasz w drzwi a gracz dostaje HeadShota w głowę .
    Zwolnij sobie tępo a zobaczysz że trafiam celownikiem w głowę  Cool
    39430- tutaj strzelasz w ziemię a pocisk zabija gracza .
    Kolejny raz wykonane full auto gdzie zabijam przeciwnika, nic dziwnego w tym demku nie widzę. 
    I w tym miejscu poleciał PERM .
    http://732926.node69.pukawka.pl/auto-202...860871.zip demko

31590 - dołączasz do gry na steam_ID 0:0:925923681

korzystasz z !rtd a po chwili piszesz " comeback "

więc to byłeś Ty a nie żadna podszywka
    <<<< ROOT >>>>
    dodam też że wyskoczyło że dołączył gracz z 1 miejsca w topce co także widać na demku Smile
    Nie wiem jak mam wam to przetlumaczyc ale wiem lepiej bo ja nigdzie nie wbijałem.
    Twój to jest steam_ID więc nie rób z nas głupców bo My wiem jak jest .
    <<<< ROOT >>>>
    Jeżeli wyskoczyło ze gracz 1 w topce To byłeś Ty bo twoje steamid sie zalogowało wiec nawet nie będę oglądać demka bo ewidentnie wbiłeś na aktywnym , nie sądzę żeby ktoś skradł Twoje steamid i sobie wszedł na Twoim nicku bez przesady komu by się chciało robić takie manewry i dlaczego ?
    Wydaję mi się, że bany nadawane są na sid, to raczej na tym samym steam id nie mógł wejść. Może wystąpił jakiś błąd i ban nie został nadany, przyjrzyjcie się dokładniej sprawie Wink
    masz racje ale z tego co wiem dostał bana na ip takie mnie doszły informacje wiec mógł wejść na tym team id choć na innym ip
    dostał perma na takie same steam_ID , więc nie możemy mówić o błędzie , dlatego że oprócz bana na IP miał bana na steam_ID , który po nałożeniu nie dał Mu takiej możliwości aby grał na Serwerze .

W regulaminie na naszym Forum panują takie zasady że gracz ma 48 godzin na to aby odwołać się od bana i ten czas kończy się dzisiaj o godzinie 19:19 , do czasu kiedy ten wątek zostanie zamknięty podsumuję Twoją prośbę o UB .

Wysyłasz ss do Admina Mr.Gino gdzie piszesz z kolegą że masz być gotowy na 20:00 to jest po pierwsze .

Po 2 - pisałeś że to nie Ty wszedłeś na aktywnym banie bo grałeś na innym serwerze i że masz świadka . Osobiście to sprawdziłem i więc :

grał na innej sieci jak z demka wynika grał na mapie między godziną 20:39 a 21:02 gdzie ewidentnie słychać Twój głos na demku .

Po 3 grałeś na innej sieci z której wynika że dołączył do gry o godzinie 22;28 gdzie grał dokładnie 3 minuty , czyli daje nam to że serwer opuścił między godziną 22:31 a 22:32 .

Po 4 gdzie następnie wbił do nas na serwer o godzinie 22:34 na taki sam steam_ID które zbanowałem , i to jest pewne na 100 % że to właśnie Ty grałeś a nie podszywka ,
    jeśli nawet by grał ktoś na Twoim nicku miał by inne steam_ID od Twojego , i po tym wejściu dostał od razu 2 perma .

Po 5 zanim wszedł na serwer , został 3 razy zablokowany , więc wniosek jest jeden musiał zmienić IP , żeby mógł dalej grać na Vipie , bo gdy by zmienił steam_ID to już by nie miał Vipa .
    <<<< ROOT >>>>
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do:

Menu